Najlepsze tipy na męskie rurki

Chcąc, bądź nie chcąc, męskie rurki są coraz popularniejsze i coraz więcej mężczyzn można spotkać w takich właśnie spodniach, jednak jak mężczyzna powinien nosić rurki?
Istnieje kilka tipów, oraz dodatków które poprawią wygląd naszego całego outfitu, jakie to tipy?

W pierwszej kolejności warto zaznaczyć dość istotny element, który bardzo fajnie się prezentuje, gdy jest faktycznie dobrze dobrany mianowicie kontrast i oczywiście mówimy o kontraście kolorystycznym, czyli przykładowo zielony i fioletowy czy też błękitny i pomarańczowy.
Warto tworzyć właśnie takie kontrasty, czyli przykładowo T-shirt pomarańczowy i błękitne rurki, na pewno będzie to bardzo modnie wyglądać.
Jeśli chodzi o ciekawe pomysły na rurki też warto pamiętać o tym, że możemy podnieść nogawki, jednak pamiętajmy, że nie zawsze będzie to działać i dobrze wyglądać – niskie sneakersy – podwijamy nogawkę, wysokie buty (za kostkę) – nie podwijamy.
Miejmy to na uwadze, aby nie wyglądać głupio, chyba, że ktoś wychodzi poza ramy i robi po swojemu.

Jeśli jesteśmy w temacie szybkich tipów, warto wiedzieć, że przetarte rurki na kolanach bardzo fajnie wygląda, dlatego warto rozejrzeć się za jakimiś przetarciami, jednak no nie zawsze będą pasować przetarte lub nawet z dziurami spodnie.
Możemy też obciąć całkowicie nogawki co też będzie fajnie wyglądać tylko zróbmy to porządnie aby to faktycznie wyglądało dobrze.
Ponieważ jeśli mamy zepsuć spodnie to lepiej odpuścić, inną opcją jest zakup spodni z obciętymi nogawkami (na pewno takie się znajdą)

Odchodząc od tematu stricte tipy – rurki, przejdźmy do tego jak jeszcze możemy fajnie wyglądać i tutaj rada do mężczyzn z długimi czy też dłuższymi włosami, dobrze jest założyć na dłoń zwykłą czarną gumkę do włosów, przykładowo założyć pomarańczową koszulkę, błękitne rurki, białe sneakersy, do tego zegarek, ewentualnie naszyjnik, i gumka czarna na ręce, na pewno nie jedna dziewczyna się odwróci jeśli faktycznie się tak ubierzemy.

Paski to kolejna świetna rzecz i dodatek do spodni, dlatego warto zadbać o ładny pasek (nie musi być markowy, jednak ładny i zadbany)
Wtedy jeszcze bardziej poprawimy nasz cały outfit który (jeżeli zastosowaliśmy się do tych wskazówek) wygląda całkiem nieźle.